lv


ru


en
galvenā lapa  /  akcijas un jaunumi


 
Akcijas un jaunumi
 

Akcijas decembrī

Visu decembri
tvaika barjera
PRIMAVAP-Sd-8
ar atlaidi –5%Akcijas decembrī

Visu decembri universāla sintētiska līme
ar "elpojošu efektu"
DELTA-THAN ar atlaidi –10%"Celtniecības Plēvju Centrs" atbalsta 3. Latvijas jumiķu čempionātu


3. Latvijas jumiķu čempionāts tika rīkots izstādes „Māja I 2007” ietvaros un norisinājās Ķīpsalā no 14. līdz 17. martam. "Celtniecības Plēvju Centrs" bija viens no 3. Latvijas jumiķu čempionāta ģenerālsponsoriem.

Katras komandas sastāvā bija trīs cilvēki – divi dalībnieki un viens treneris. Sacensību uzdevums – uz jumta seguma (klājuma) uzklāt divu veidu dakstiņus – klasiskos "S" veida un "bebrastes", ierīkojot pareizu zemseguma ventilāciju, kā arī pareizi jāiestrādā jumta logs. Jumta apakšējā daļā bija jāuzmontē jumta rene un lāsenes. Vērtējot tika ņemta vērā katra mezgla iestrādes pareizība un kopumā veiktā darba kārtība. Laiks tika limitēts, paredzot katram dakstiņu veidam 8 stundas.
Kopā sacensībās piedalījās 18 komandas divās kategorijās: lietpratēju (8 komandas), kuri sacentās 14. un 15. martā, un jauno jumiķu grupa (10 komandas), kuri par uzvaru cīnījās 16. un 17. martā. Uzvarētāju apbalvošana notika sestdien, 17. martā, plkst. 19:00, kur visi dalībnieki saņēma vērtīgas balvas, un noskaidroja, ka uzvarētāji jauno jumiķu grupā "Mazie dzeņi" rudenī dosies pārstāvēt Latviju 20. pasaules čempionātā, kas norisināsies Ungārijā. Padomdevēju un novērotāju statusā turp dosies arī lietpratēju grupas uzvarētāji – meistari no komandas "Jautrie jumiķi".

Vērts atzīmēt, ka sacensību laikā tika izmantota "Celtniecības Plēvju Centra" sortimentā esošā populārā difūzijas membrāna DELTA-VENT N - kvalitatīva membrāna siltumizolācijas efektivitātes nodrošināšanai!
2006.gada 21.-22. novembrī: gada rezultātu kopsavilkums un seminārs21.-22.novembrī Rīgā notika Vācijas kompānijas DÖRKEN eksporta nodaļas pārstāvja un Baltijas valstu uzņēmumu-izplatītāju vadītāju tikšanās. Tikšanās laikā tika analizēti 2006.gada sadarbības rezultāti un tika noteikti stratēģiskie mērķi nākamajam gadam.

Kompānijas DÖRKEN tehniskie speciālisti novadīja semināru “DELTA – pamatu aizsardzība, drenāža un hidroizolācija”, kura laikā "Celtniecības Plēvju Centra" tirdzniecības pārstāvji papildināja savas zināšanas DELTA drenāžas un aizsardzības materiālu pielietošanas tehnoloģijas jautājumos mūsdienu celtniecībā, kā arī piedalījās diskusijā ”Par Baltijas valstīs pielietojamiem materiāliem un tehnoloģijām būvju hidroizolācijas nodrošināšanai”.

"Celtniecības Plēvju Centra" speciālisti ar prieku dalīsies ar mūsu klientiem un partneriem ar semināra laikā iegūtajām zināšanām un pieredzi."Celtniecības Plēvju Centrs" piedalās izstādēs "Būvniecības Pasaule 2007" un "Māja I 2007"

Šā gada martā "Celtniecības Plēvju Centrs" piedalījās divās plaša mēroga būvniecības izstādēs – "Būvniecības pasaule 2007", kas norisinājās Skonto hallē no 8. līdz 11. martam un "Māja I 2007" Ķīpsalā no 14. līdz 18. martam. Tajās pulcējās profesionāļi un interesenti, lai iegūtu informāciju par mūsdienu celtniecības attīstības tendencēm, tehnoloģiju jaunumiem, dibinātu sadarbības kontaktus, kā arī saņemtu profesionāļu konsultācijas un ieteikumus. Apmeklētāju uzmanībai tika piedāvāts plašs apdares materiālu klāsts, dažādi būvmateriāli, jumtu segumi, logi, durvis, ventilācijas sistēmas, baseini un daudz kas cits, kas ir nepieciešams mājas celtniecībai, dzīvokļa iekārtošanai un remontam.

Izstāžu sabiedrības PRIMA rīkotā 10. specializētā būvniecības, dzīvokļu iekārtu un ēku aprīkojuma izstāde "Būvniecības Pasaule 2007" pulcēja aptuveni 200 dalībniekus, tai skaitā gan pašmāju kompānijas, gan viesus no Igaunijas, Lietuvas, Somijas, Vācijas, Austrijas, Itālijas, Spānijas, Turcijas.21. starptautiskā būvniecības industrijas izstāde "Māja I 2007", ko jau trešo gadu organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1, pārsteidza ar rekordlielu ekspozīcijas platību un dalībnieku skaitu – kopā 612 kompānijas, ne tikai no Latvijas, bet arī Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Vācijas, Somijas, Zviedrijas, Beļģijas, Čehijas, Spānijas, Turcijas un Itālijas. Tās ietvaros notika Latvijas Jumiķu apvienības rīkotais 3. Latvijas Jumiķu čempionāts, kuru sponsorēja arī "Celtniecības Plēvju Centrs".Abu izstāžu laikā "Celtniecības Plēvju Centra" stendā allaž rosījās ieinteresētu apmeklētāju pulciņš, kurus mūsu speciālisti iepazīstināja ar plašu profesionālo celtniecības plēvju sortimentu, kas spēj apmierināt jebkura darbuzņēmēja, projektētāja un celtnieka vēlēšanās un prasības. Izstāžu gaitā tika demonstrēti specializēti produkti, kas ir radīti, lai atvieglotu celtniecības speciālistu darbu, un kuri jau pierādīja savu kvalitāti Eiropas valstu tirgos – t.i. produkti, kas ļauj arī darba uzņēmējiem justies drošāk un būt pārliecinātiem par viņu ieguldīto naudas līdzekļu atdevi.

Atgādinam, ka "Celtniecības Plēvju Centra" speciālisti vienmēr piedāvā iegūt konsultāciju celtniecības plēvju pielietošanas jomā. Mēs palīdzēsim Jums atrast labāku variantu Jūsu mājas (jumta, sienu un pamatu) drošībai un aizsardzībai no ārējas un iekšējas vides ietekmes.


Celtniecības Plēvju Centrs
Produkti

pēc veida / pēc pielietojumadifūzijas membrānas


hidroizolācijas plēves


pretvēja plēves


tvaika barjeras


aksesuāri


ģeomembrānas


ģeotekstili


palīgmateriāli

Tehnoloģijas
Publikācijas
Akcijas un jaunumi
Par kompānijuUzdodiet jautājumu:


Vārds *:e-mail *:Jautājums *:Ierakstiet
autorizācijas
kodu *
:


* –оbligātie lauki


   
   

 Meklēšana: 

   


  lapas karte

  versija drukai


 uz augšu
 uz galveno lapu

      Top.LV    


Šā gada martā 'Celtniecības Plēvju Centrs' piedalījās divās plaša mēroga būvniecības izstādēs – 'Būvniecības pasaule 2007', kas norisinājās Skonto hallē no 8. līdz 11. martam un 'Māja I 2007' Ķīpsalā no 14. līdz 18. martam. Tajās pulcējās profesionāļi un interesenti, lai iegūtu informāciju par mūsdienu celtniecības attīstības tendencēm, tehnoloģiju jaunumiem, dibinātu sadarbības kontaktus, kā arī saņemtu profesionāļu konsultācijas un ieteikumus. Apmeklētāju uzmanībai tika piedāvāts plašs apdares materiālu klāsts, dažādi būvmateriāli, jumtu segumi, logi, durvis, ventilācijas sistēmas, baseini un daudz kas cits, kas ir nepieciešams mājas celtniecībai, dzīvokļa iekārtošanai un remontam.

Izstāžu sabiedrības PRIMA rīkotā 10. specializētā būvniecības, dzīvokļu iekārtu un ēku aprīkojuma izstāde 'Būvniecības Pasaule 2007' pulcēja aptuveni 200 dalībniekus, tai skaitā gan pašmāju kompānijas, gan viesus no Igaunijas, Lietuvas, Somijas, Vācijas, Austrijas, Itālijas, Spānijas, Turcijas.21. starptautiskā būvniecības industrijas izstāde 'Māja I 2007', ko jau trešo gadu organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1, pārsteidza ar rekordlielu ekspozīcijas platību un dalībnieku skaitu – kopā 612 kompānijas, ne tikai no Latvijas, bet arī Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Vācijas, Somijas, Zviedrijas, Beļģijas, Čehijas, Spānijas, Turcijas un Itālijas. Tās ietvaros notika Latvijas Jumiķu apvienības rīkotais 3. Latvijas Jumiķu čempionāts, kuru sponsorēja arī 'Celtniecības Plēvju Centrs'.Abu izstāžu laikā 'Celtniecības Plēvju Centra' stendā allaž rosījās ieinteresētu apmeklētāju pulciņš, kurus mūsu speciālisti iepazīstināja ar plašu profesionālo celtniecības plēvju sortimentu, kas spēj apmierināt jebkura darbuzņēmēja, projektētāja un celtnieka vēlēšanās un prasības. Izstāžu gaitā tika demonstrēti specializēti produkti, kas ir radīti, lai atvieglotu celtniecības speciālistu darbu, un kuri jau pierādīja savu kvalitāti Eiropas valstu tirgos – t.i. produkti, kas ļauj arī darba uzņēmējiem justies drošāk un būt pārliecinātiem par viņu ieguldīto naudas līdzekļu atdevi.

Atgādinam, ka 'Celtniecības Plēvju Centra' speciālisti vienmēr piedāvā iegūt konsultāciju celtniecības plēvju pielietošanas jomā. Mēs palīdzēsim Jums atrast labāku variantu Jūsu mājas (jumta, sienu un pamatu) drošībai un aizsardzībai no ārējas un iekšējas vides ietekmes.

Adrese:  
Tālr./fakss:  
Mob. tālr.:  
e-pasts:  

Ganību dambis 36, Rīga, LV-1005, Latvija     karte
+371 28323728

info@pleves.lv, foils@inbox.lv